Tarczyca-czy to tylko hormony?

Tarczyca, choroby tarczycy, choroby autoimmunologiczne to niestety coraz częściej pojawiające się wyzwania. Coraz więcej osób szuka rozwiązań, które pomogłyby wrócić im do zdrowia.

12 stycznia miałam przyjemność zorganizować wyjątkową konferencję, której celem było zgłębienie wiedzy na temat tarczycy i jej wpływu na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Uczestnicy dostali ogrom przydatnej wiedzy, jak hormony tarczycy oddziałują na nasz organizm i jak można utrzymać zdrową równowagę hormonalną. Prelegentem była pani Alicja Sójka, która jest naturopatką, psychodietetykiem, psychologiem. Na konferencji otrzymaliśmy pakiet informacji o tym jak tarczyca wpływa na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Prelegentka pokazała nie tylko związki między tarczycą a naszym ciałem, ale również wpływ na nasze emocje i codzienne funkcjonowanie.

Konferencja Tarczyca czy to tylko hormony. Choroby autoimmunologiczne

Chociaż tarczyca jest niewielkim gruczołem, jej rola w naszym organizmie jest nieoceniona.

Czy zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek, dlaczego czujesz się zestresowany/a, zmęczony/a, a może nawet przybierasz na wadze? Wszystko to może być związane z nieprawidłowym działaniem tarczycy. Na tej konferencji rozmawialiśmy o różnych symptomach i problemach związanych z tarczycą oraz o sposobach na radzenie sobie z nimi.

Konferencja Tarczyca czy to tylko hormony

Wyzwania, jakie stawia przed nami tarczyca, stają się teraz możliwościami do osobistej transformacji. Uczestnicy konferencji wyszli z jeszcze większym zrozumieniem swoich ciał i potrzeb. Dowiedzieli się, jak wpływać na swoje hormony poprzez zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i właściwe zarządzanie stresem. Teraz to od nich zależy, czy zmienią nawyki i podejmą codzienne działania dla dobra swojego zdrowia.

Zapraszam na kolejne konferencje Kampanii Żyję Świadomie. Aktualny harmonogram znajdziecie na stronie fundacji World Healthy Living Foundation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *