O mnie

Beata Morsztyn
Poznajmy się

Od kilku lat zajmuję się edukacją zdrowia całkowitego. Inspiruję i pomagam wprowadzać pozytywne zmiany w życiu.

Jestem Ambasadorką Międzynarodowej Kampanii Społecznej Żyję Świadomie i przedstawicielem World Healthy Living Foundation. Moja przygoda ze świadomym budowaniem życia i zdrowia zaczęła się, gdy kilka lat temu poważnie zachorowałam. Wtedy zrozumiałam, że na naszym zdrowiu zależy najbardziej nam samym. To my musimy nauczyć się o nie dbać. Ja korzystam ze Strategii 5S, którą promujemy na Konferencjach Zdrowia i Klubach Zdrowego Życia. To tylko i aż pięć elementów, dzięki, którym możemy lepiej żyć. Podstawą jest świadome odżywianie. To, czym karminy nasze ciało ma ogromne znaczenie. Ważne jest również regularne oczyszczanie organizmu. Kiedy pozbędziemy się tego, co nas zatruwa mamy lepsze samopoczucie i więcej witalności. Do tego aktywność fizyczna, relaks, naturalna suplementacja i mamy pięć filarów dobrego zdrowia. Zapraszam Ciebie do mojego świata.

"Kiedy swoim świadomym działaniem każdego dnia wnosisz pozytywne zmiany do życia innych, twoja egzystencja nabiera głębszego sensu" John C. Maxwell

Świadome życie

Kiedy żyjesz świadomie, codziennie pytasz siebie, co jest w twoim życiu ważne. W moim jest przede wszystkim zdrowie i tę wartość chcę wnosić w życie innych ludzi. To właśnie stan zdrowia ma duży wpływ na  jakość i długość naszego życia. Wpływa na nasze emocje, intelekt i duchowość. Twoje codzienne wybory mogą służyć lub szkodzić twojemu zdrowiu. Wpływają na każdy aspekt twojego  życia, bo zdrowie to dobrostan psycho-neuro-socjo-somatyczny. Zdecydowanie łatwiej dbać o zdrowie niż je odzyskiwać.

Moja działalność

Edukacja zdrowia całkowitego

Propaguję  świadomy i zdrowy styl życia. Działam w trzech istotnych dla nas obszarach życia:

  • Zdrowia fizycznego, gdzie w ramach międzynarodowej Kampanii Społecznej Żyję Świadomie, organizuję Konferencje Zdrowia i Kluby Zdrowego Życia.
  • Zdrowia psychicznego, rozumianego jako rozwój, relacje- prowadzę warsztaty, szkolenia, grupy Mastermind, coaching
  • Zdrowia finansowego–  uczę, jak dbając o zdrowie swoje i swojej rodziny można budować zdrowy biznes i dochód pasywny.