Zarabiaj ze mną

Zdrowy biznes - poznaj możliwości

Dołącz do naszego zespołu. Budujmy wspólnie społeczność świadomych, zdrowych, zadowolonych z życia ludzi.

Moją misją jest inspirowanie do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu i wspieranie w realizacji tego wyzwania. Jest to spójne z wizją i misją firmy, z którą współpracuję:

„Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby”

Od kiedy poznałam możliwości, jakie daje biznes sieciowy online, moje życie też się zmieniło. Kocham to co robię i robię to co kocham. Wspieranie we wprowadzaniu pozytywnych zmian w życiu innych daje mi ogromną satysfakcję i energię do działania.

Beata Morsztyn Piotr Kardasz

Kilka lat temu szukając rozwiązań, które pomogłyby mi wrócić do zdrowia po ciężkiej chorobie trafiłam na konferencję zdrowia z wyjątkowym człowiekiem, Piotrem Kardaszem. Tak poznałam branżę zdrowego stylu życia i polską firmę DuoLife.

Na początku byłam tylko konsumentem. Korzystając z naturalnych rozwiązań dosyć szybko zregenerowałam mój organizm. Zaczęłam się dzielić tą informacją i tak powstał mój pierwszy zespół.

Teraz buduję międzynarodową sieć sklepów internetowych w systemie prokonsumenckim. Postawiłam na biznes sieciowy online.  Jestem ogromnie wdzięczna założycielom firmy za stworzenie takiego projektu.

Softmarketing, model biznesowy, który stworzyli, stawia człowieka w centrum. To gotowe rozwiązania do budowania biznesu i dobrego życia.

Nieważne kim jesteś i gdzie zaczynasz. Liczy się twoje zaangażowanie i intencja.

Czy ten projekt jest dla Ciebie?

Nie wiem. Jeszcze się nie znamy.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, budować je świadomie, realizować swoje marzenia, jesteś gotowy/gotowa zapłacić za to cenę, masz determinację i wytrwałość, to masz tu dużą szansę na sukces. Innowacyjne narzędzia do pracy online, wspierające środowisko i sprawdzony system działania bardzo to ułatwiają. Wybór należy do Ciebie.

Ja jestem wdzięczna za to, że ktoś pokazał mi ten projekt i za  każdą osobę, która dołączyła do naszego zespołu. Cieszę się, że zmieniając siebie, zmieniamy świat wokół nas.

Napisz lub zadzwoń do mnie. Umówimy się na spotkanie online lub na żywo. Porozmawiamy i zdecydujemy.

Jak możesz zacząć?

Budujemy biznes wokół społeczności i w oparciu o podstawowe wartości- zaufanie, uczciwość, szacunek.

Masz trzy możliwości:

  • Możesz dołączyć jako klient preferowany, korzystać z wiedzy ekspertów, kupować wyjątkowe, naturalne produkty wspierające twoje zdrowie i urodę z rabatem do 20%. 
  • Możesz dołączyć również jako klubowicz. Wtedy korzystasz z wyjątkowych produktów dla siebie i twoich najbliższych z rabatem do 40%. Masz dostęp do promocji i szkoleń eksperckich.
  • Możesz zaangażować się mocniej jako partner biznesowy, budować swoją międzynarodową sieć sklepów (bez ograniczeń, na całym świecie)  i zarabiać promując zdrowy styl życia. Dodatkowo możesz raz lub dwa razy w roku wyjechać na ekskluzywne wakacje opłacone przez firmę i korzystać z wysokiej klasy samochodu. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

             Zobacz i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.