10 lat DuoLife. Historia, którą napisały historie.

Świętujemy 10 lat DuoLife

10 lat temu firma DuoLife wystartowała z misją „Poprawienie standardu i stylu życia każdej, napotkanej na naszej drodze osoby” i misję tę skutecznie realizuje.  Przez 10 lat tysiące ludzi na świecie poprawiło nie tylko swoje zdrowie, ale również zmieniło swoje życie. Ja też jestem w tej grupie i jestem za to ogromnie wdzięczna. 

16 i 17 września 2023 roku były wyjątkowymi dniami dla całej społeczności związanej z firmą DuoLife. W ten weekend polska firma obchodziła swoje 10-te urodziny podczas spektakularnego wydarzenia „Today For Tomorrow”. To był nie tylko jubileusz, ale również okazja do refleksji nad osiągnięciami firmy i spojrzenia w przyszłość z jeszcze większym optymizmem.

5000 klubowiczów i gości z całego świata przyjechało do Gliwic świętować sukces DuoLife.

Podczas obchodów 10. urodzin DuoLife było się wiele sesji rozwojowych, biznesowych i inspirujących historii liderów. Założyciele firmy również podzielili się swoją  historią i wizją na przyszłość. Historię możesz poznać, w krótkim, filmowym podsumowaniu 🙂 https://bit.ly/historia10lat

W trakcie wydarzenia goście mieli również okazję poznać nowe produkty DuoLife, które zapewniają jeszcze większą skuteczność w dbaniu o zdrowie i piękno. To nowa seria Pure Formula.  Nagranie z sesji zdrowia, gdzie znajdziecie też informacje o nowych produktach możenie obejrzeć tutaj: https://bit.ly/pureformulaDuolife

Nie zabrakło także emocji i rozrywki. Sobotni wieczór to świetna zabawa przy muzyce  na żywo i ogromny 500 kg tort. 

To wydarzenie nie tylko uczciło 10 lat istnienia DuoLife, ale także pokazało, że firma ma coraz więcej do zaoferowania w dziedzinie zdrowia, urody i biznesu.  A „człowiek w centrum” nie jest pustym frazesem.

Chcesz nas poznać lepiej? 

Chcesz do nas dołączyć?

Napisz  lub zadzwoń do mnie

bm@beatamorsztyn.pl

tel. 501381600

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *